STOWARZYSZENIE BEZPIECZNY POWIAT BIŁGORAJSKI
facebook

Aktualności

1 2 3 4 5 6
04.09.2018
Apidomki zapraszamy Apiterapia - inhalacje powietrzem z ula, Uloterapia, UloDomki

Nasze "ApiDomki" wykonane są w pełni naturalnych materiałów. Większość konstrukcji to specjalne odmiany drewna. W każdym "ApiDomku" montujemy od 2 do 4 uli z pszczołami co oznacza, że  w jednym domku do apiterapii znajduje się w całkowicie bezpieczny sposób dla użytkownika blisko 200 tys. pszczół!

Terapia polega na wdychaniu powietrza z uli, które wydostaje się z nich do wnętrza pomieszczenia w którym przebywa człowiek. Dodatkowym atutem jest możliwość przebywania w otoczeniu tak dużej ilości pszczół gdzie wyzwala się korzystna dla człowieka energia a powietrze jest zjonizowane.

17.07.2018
Szkolenia i konsultacje psychologa w zakresie profilaktyki zdrowotnej

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski realizuje w ramach zadania publicznego zawartego z Powiatem Biłgorajskim pt. Szkolenia i konsultacje psychologa w zakresie profilaktyki zdrowotnej przez specjalistę psychologa.

Zapraszamy w każdy drugi czwartek m-ca godz. 10-12  lub w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym tel 502 576 034.

12.07.2018
Komunikat

"INFOLINIA" - Biura Rzecznika Praw Pacjenta...Cykliczny - DYŻUR / każdy I-szy czwartek miesiąca w godzinach 11.00- 14.00 /...TEMATYCZNIE...dotyczacy - HEMATOONKOLOGII...w ramach wspólnego - PROGRAMU - Stowarzyszeń Pacjenckich...oraz - BRPP...pod...hasłem - "ŁĄCZY...nas...PACJENT" - Warszawa.

12.07.2018
"Rowerem do lata - odlotowa jazda z ISKIERKĄ!"

Informujemy, że Fundacja Iskierka znalazła się wśród trzydziestu organizacji biorących udział w konkursie "odLOTTOwa jazda" Fundacji LOTTO! To ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków, polegająca na wyjeżdżaniu kilometrów na rowerze na rzecz wybranej organizacji. Dla Fundacji ISKIERKA projekt "Rowerem do lata" to szansa na zebranie środków na przyszłoroczną AKCJĘ LATO: lato z maluchami, lato pod żaglami i lato z plecakami.

Akcja trwa przez całe wakacje - finał 15 września. Główna nagroda wynosi 100 000 zł.

Zapraszamy do wspólnej zabawy - zachęcenia za pomocą Waszych mediów społecznościowych do przyłączania się do akcji.

Rejestracja do rywalizacji „odLOTTowa jazda” ROWEREM DO LATA jest prosta :

Jeżdżąc na rowerze pomagamy, aby podopieczni Fundacji ISKIERKA, czyli dzieci z chorobą nowotworową też mogły pojechać na wakacje.

Relacje oraz zdjęcia na Facebooku Fundacji Iskierka: https://www.facebook.com/events/229220521028408/?active_tab=discussion

1 2 3 4 5 6
©2018 Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski, Klauzula informacyjna
Projekt i wykonanie: Net Partners