STOWARZYSZENIE BEZPIECZNY POWIAT BIŁGORAJSKI
facebook

Aktualności

1 2 3 4 5 6 7 8
31.10.2018
Miód nie tylko osładza życie

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju - Filia dla Dzieci i Młodzieży w ramach "Spotkań z ciekawymi ludźmi", odbyło się spotkanie ze specjalistą pszczelarzem. Dzieci mogły usłyszeć o produkcji miodu, jego wpływie na ludzki organizm oraz pracy w pasiece i życiu pszczół.

29.10.2018
STOWARZYSZENIE BEZPIECZNY POWIAT BIŁGORAJSKI W TROSCE O ZDROWIE

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski w ramach projektu współfinansowanego przez Powiat Biłgorajski realizuje następujące zadania publiczne w bieżącym roku. W ramach projektu pt: „Szkolenia i konsultacje psychologa w zakresie profilaktyki zdrowotnej” odbyły się spotkania w Miejskim Zespole Szkół w Biłgoraju – w Szkole Podstawowej Nr 3. Dodatkowo w ramach akcji Bezpieczna Szkoła uczniom rozdawane były opaski odblaskowe z danymi kontaktowymi do Stowarzyszenia.

19.10.2018
Przekazanie kamizelek i odblasków w Gminie Obsza

BEZPIECZNE I WIDOCZNE DZIECKO  odbyło się przekazanie kamizelek odblaskowych oraz opasek dla wszystkich dzieci szkól z terenu gminy Obsza dyrektorom szkół przez Starostę Biłgorajskiego Pana Pateraka Kazimierza oraz Wójta Gminy Obsza Pana Andrzeja Placka jest to kolejna gmina gdzie przy wspólnym wsparciu Zarządu Powiatu Wójta Gminy Obsza  kompleksowo wyposażyła wszystkie dzieci  w celu poprawy ich bezpieczeństwa w poruszaniu się w  drodze do szkoły ,ze szkoły .Pierwsza to gmina Potok Górny Wójt Hacia Edward dziękujemy zapraszamy do dalszej współpracy .zk

15.10.2018
Zapraszamy do zapoznania się skorzystania z aplikacji i przekazania o jej innym pacjentom znajomym

"Aplikacja AlgoCardio wspiera zarówno lekarzy jak i pacjentów przy rozpoznawaniu ryzyka sercowo-naczyniowego. Pozwala każdemu użytkownikowi samodzielnie dokonać oceny ryzyka, radzi jak można to ryzyko zredukować i w razie potrzeby rekomenduje podjęcie odpowiednich kroków w kierunku leczenia. Lekarzom pomaga ocenić ryzyko serowo-naczyniowe u pacjentów z czynnikami ryzyka, jak również u chorych i pomaga wyznaczyć cele leczenia zgodne z wytycznymi Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Mamy nadzieję, że aplikacja przyczyni się do budowania partnerstwa lekarz - pacjent.
Zachęcamy do korzystania z AlgoCardio, pomóżmy sobie i bliskim żyć w zdrowiu jak najdłużej.
Dziekuję
adres strony:  https://algocardio.pl/

1 2 3 4 5 6 7 8
©2018 Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski, Klauzula informacyjna
Projekt i wykonanie: Net Partners